ایرانیاتبلیغ

مشاور و مجری آموزش و تبلیغات شبکه های اجتماعی

ghavanin قوانین سرویس ها و سفارشات افزایش آمار و رتبه

   

  قوانین مربوط به لغو سفارشات توسط سیستم :

 

 در سرویس بازدید ( ویو ) 5 الی 50 پست اخر کانال تلگرام هشتک، استیکر، پُستهای فوروارد ، روبات و گیف انیمیشن باعث   اختلال در ویو ( بازدید ) مطالب خواهد شد و حتی در بعضی شرایط امکان ویو نخوردن کانال وجود دارد .

در این شرایط کلیه عواقب ویو نخوردن بر عهده کاربر می باشد و هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

در کلیه سرویس ها در صورت تغییر لینک پس از ثبت سفارش مسئولیت انجام نشدن سفارش بر عهده مشتری می باشد و هزینه ای عودت داده نخواهد شد .

در کلیه سرویس ها کاربر ملزم به رعایت قوانین آن سرویس می باشد ، برای مثال در صورتی که در قوانین آن سرویس عدم پست گذاری در هنگام انجام سفارش ذکر شده باشد ، در صورت عدم رعایت ادامه سفارش انجام نخواهد شد و سفارش متوقف می شود و هزینه عودت داده نخواهد شد .

پس از ثبت سفارش ، تا زمان پایان سفارش در سامانه یا پرتال دیگری اقدام به ثبت سفارش بر روی پیج خود نفرمایید ، در غیر این صورت مسئولیت انجام نشدن سفارش بر عهده مشتری می باشد و حق هیچ گونه ادعا نسبت به این موضوع و ادعای انجام نشدن سفارش و انجام توسط سرویس دیگر را نخواهید داشت .

 

قوانین مربوط به ریزش و پایان سفارش :

 
در کلیه سرویس ها ریزش هر نوع مشخص گردیده است ، همچنین هیچ گونه تعهدی نسبت به ریزش پس از انجام و تحویل سفارش ارائه نمی گردد و در سرویس های مربوط به سفارشات افزایش آمار ریزش امری طبیعی می باشد.

با توجه به راهکار انجام شده جهت انجام سرویس های آفلاین و فیک تا حد زیادی جلوی ریزش در این سرویس ها گرفته شده است اما ممکن است با توجه به قوانین شبکه های اجتماعی نسبت به دنبال کننده های فیک ممکن است پس از مدتی این دنبال کننده ها از کانال یا پیج مربوطه حذف گردد . این مورد از عهده ما خارج می باشد ولی موارد لازمه جهت جلوگیری از این مورد انجام شده است.

در کانال ها و پیج هایی که از دنبال کننده بالای برخوردار هستند و ریزش طبیعی بالایی دارند تکمیل سفارش منوط به ریزش قبلی کانال یا پیج بوده و ممکن است تعداد کمتری پس از از تکمیل در ان پیج یا کانال مشاهده گردد ولی درکل تعداد بیشتری از درخواست سفارش شما انجام خواهد شد . این قانون در بیشتر مواقع شامل سرویس هایی می شود که به زمان زیادی برای انجام احتیاج دارند .

 

قوانین مربوط به زمان انجام سفارشات :

 
زمان انجام سفارشات با توجه به نوع سرویس درخواستی می باشد که حداقل 5 دقیقه و حداکثر 24 ساعت می باشد ، توجه داشته باشید برخی از سفارشات که از کیفیت فوق العاده بالا و ترافیک بالا برخوردار هستند ممکن است تا 72 ساعت نیز به زمان احتیاج داشته باشند که پس از ثبت سفارش و تنظیم روی سرور زمان بر روی اکانت در بخش پیگیری سفارشات قابل مشاهده می باشد .

در هنگام ثبت سرویس در صورت زمان بندی سفارش از جانب شما ، از زمان فرارسیدن زمان درخواستی شما سفارش در صف سرور قرار میگیرد و قانون بالا محاسبه می گردد .

 

قوانین مربوط به موضوعات و محتوای ممنوعه :

 
در کلیه سرویس ها موضوعات و محتوای مربوط به « صیغه ، ازدواج موقت ، فال ، طلسم ، دعا ، بت ، پیشبینی و موارد متخلف سیاسی » ممنوعه می باشد و در صورت ثبت سفارش متوقف می شود و هزینه عودت داده نخواهد شد .

 

قوانین مربوط به تعرفه ها و هزینه سرویس ها :

 
طبق شرایط جدید تلگرام امکان ادد اجباری بر روی کانال تا سقف 10 کا میسر می باشد ، پس از آن به روش عادی امکان ادد اجباری بر روی کانال وجود ندرد ، پس از آن باید سفارش ادد اجباری را با عنوان مخصوص کانال قفل ثبت نمایید . در صورت ثبت کانال قفل از نوع عادی جهت انجام سفارش باید مقدار مابه تفاوت را واریز بفرمایید .

تعرفه ها در هنگام ثبت سفارش معتبر می باشد ، در صورت تغییرات در تعرفه باید مابه تفاوت را واریز نمایید و یا در صورت امکان در در کنسلی سرویس ، سرویس کنسل و اعتبار به حساب شما افزوده می شود .

در صورت متوقف شدن سفارش به علت عدم رعایت موارد اعلام شده و عدم رفع توقف در زمان کوتاه و مشخص ، در صورت افزایش تعرفه آن سرویس جهت انجام سفارش باید مقدار مابه تفاوت را واریز بفرمایید .

 

قوانین مربوط به کنسلی سفارشات :

 
کلیه سفارشات پس از ثبت به صورت خودکار پردازش و در صف سرور قرار می گیرد و امکان لغو وجود ندارد ، لطفا در ثبت سفارش خود دقت نمایید .

لطفا تا پایان عملیات جذب از هرگونه پست گذاری ، تغییرات و تغییر نام صفحه اجتماعی فوق خودداری نمایید