ایرانیاتبلیغ

مشاور و مجری آموزش و تبلیغات شبکه های اجتماعی

help راهنمای انتخاب سرویس

 

 تفاوت سرویس ها

در این بخش تفاوت مربوط به برخی از سرویس ها را به صورت واضح و شفاف توضیح داده ایم تا با آگاهی بیشتر از سرویس ها   سفارش خود را ثبت نمایید .

 

فالوور نیمه فعال ایرانی اینستاگرام : این سرویس صرفا جهت افزایش آمار اکانت اینستاگرام شما می باشد و دارای سرعت انجام بالایی می باشد ، به دلیل تعداد فالووینگ بالای فالوور های دریافتی پیج شما کم بازدید می شود و در نتیجه مقدار لایک ، کامنت و .. این نوع فالوور پایین می باشد .

 

سرویس هوشمند فالوور اینستاگرام : این سرویس که در حالتی همان ربات اینستاگرام می باشد که مدیریت اکانت شما را برعهده می گیرد و از روش فالوو ، لایک و.. اقدام به جذب فالوور می کند ، در این سرویس می توانید منطقه ، تگ و.. مشخص کنید و فالوور های دریافتی کاملا واقعی می باشد . زمان انجام این سفارش با توجه به قوانین اینستاگرام و تنظیمات شما ممکن است کمی طولانی باشد ولی این نوع فالوور های دریافتی از نظر لایک ، کامنت و... کاملا فعال می باشد .

ممبر واقعی اختیاری ( ترکیبی ) کانال تلگرام : این نوع سرویس که ترکیبی از ممبر پاپ اپ و نوتیفکیشن می باشد از کیفیت و ویو مطلوبی برخوردار می باشد .

 

ممبر واقعی اختیاری ( پاپ اپ ) کانال تلگرام : این نوع سرویس که به صورت خالص به صورت پاپ اپ انجام می باشد به این صورت می باشد که کانال شما به تلگرام کاربران ارسال می گردد و با اختیار و تایید مشترک عضو کانال شما خواهد شد ، این روش نیز از کیفیت و ویو مطلوبی برخوردار می باشد .

 

ممبر واقعی اختیاری ( نوتیفکیشن ) کانال تلگرام : این نوع سفارش که به صورت خالص به صورت نوتیفکیشن انجام می شود جذب مطلوب همراه با ویو مناسب برای کانال را به همراه دارد که مشترک ضمن دیدن نام کانال ، توضیحات کانال را نیر دیده و سپس به اختیار خود عضو کانال خواهد شد .

ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام : این نوع سرویس به این صورت می باشد که مشترکین واقعی و ایرانی تلگرام به صورت اجبار به عضویت در کانال شما در می آیند ، سرعت و حجم انجام این سفارش بالا بوده و نسبت به ممبر اختیاری از ویو کمتری برخوردار می باشد ، همچنین ریزش این سرویس بستگی به موضوع کانال شما بنابر عضویت اجباری مشترکین نسبت به ممبر اختیاری بیشتر می باشد .

 

ممبر واقعی اجباری ( بی صدا ) کانال تلگرام : این نوع سرویس که همان ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام می باشد با این تفاوت که مشرکین عضو شده به صورت پیشفرض کانال برای ان ها به صورت بی صدا ( mute ) خواهد بود که باعث ریزش کمتری خواهد شد ولی ممکن است با توجه به بی صدا بودن ویو کمتری داشته باشید .

 

ممبر واقعی اجباری ( مخفی) کانال تلگرام : این نوع سرویس که همان ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام می باشد با این تفاوت که مشترکین عضو شده کانال شما را به صورت عادی مشاهده نمی کنند و در بخش ویژه قرار میگیرد که باعث عدم ریزش ( ریزش خیلی پایین ) می گردد ، در این سرویس ممکن است ویو دریافت نکنید .

 

ممبر واقعی اجباری ( پست آزاد ) کانال تلگرام : همانطور که در قوانین ذکر شده است در هنگام انجام سفارش نباید در کانال خود پست بگذارید در غیراینصورت شامل جریمه خواهید شد ، این نوع سرویس که همان ممبر واقعی اجباری کانال تلگرام می باشد با این تفاوت که شما مجاز به ارسال 3 پست در هنگام انجام سفارش خود می باشد و مشمول جریمه نخواهید شد .

عناوین سرویس ها

 در این بخش عناوین مربوط به برخی از سرویس ها را به صورت واضح و شفاف توضیح داده ایم تا با آگاهی بیشتر از سرویس ها سفارش خود را ثبت نمایید .
 
عنوان سرویس توضیحات

ممبر آفلاین تلگرام

این نوع ممبر های اکانت های یوزرهای غیرفعال می باشد که فعالیتی در تلگرام ندارند و در نتیجه ویو و بازدیدی از کانال شما نیز نخواهند داشت ، این نوع ممبر ها ریزش ندارد مگر به صورت دوره ای با بروزرسانی های تلگرام این نوع ممبرها درصد کمی ریزش داشته باشد .

ممبر واقعی اجباری تلگرام

این نوع ممبرها کاملا واقعی بوده و مشغول فعالیت در تلگرام می باشند که به صورت اجبار به عضویت کانال یا گروه شما در می آیند . این نوع ممبر ها سرویس های مختلفی دارد که در بالا به تفاوت های آن اشاره کردیم .

ممبر واقعی اختیاری تلگرام

این نوع ممبرها کاملا واقعی بوده و مشغول فعالیت در تلگرام می باشند که به صورت اختیاری با اختیار خودشان با دیدن نام و توضیحات کانال یا گروه شما به عضویت کانال یا گروه شما در می آیند . این نوع ممبر ها سرویس های مختلفی دارد که در بالا به تفاوت های آن اشاره کردیم .

بازدید 30 روزه 50 پست اخر کانال تلگرام

در سرویس بازدید 50 پست اخر تلگرام که 50 پست اخر کانال شما به مقدار سفارش داده شده ویو خواهد شد در صورت سفارش 30 روزه در پایان هر روز به مقدار سفارش شما بر روی 50 پست اخر کانال شما ویو انجام خواهد شد .

افزایش نصب تضمینی اپلیکیشن کافه بازار

در این سرویس افزایش نصب نرم افزار شما مطابق آمار ارائه شده توسط کافه بازار انجام می گردد و تضمینی در جهت نرم افزار های ارزش افزوده و .. ( نرم افزار های دارای لاگین با شماره موبایل و... ) نمی باشد .

فالوور ایرانی نیمه فعال اینستاگرام

این سرویس فالوور های دارای اعتبار می باشند که صرفا جهت افزایش آمار پیج با هزینه مناسب می باشند که این نوع فالوور از لایک و.. پاینی برخوردار است اما توجه کنید که می توانید از سرویس های مربوط به لایک و... نیز استفاده نمایید .

پیشنهاد های ما جهت استفاده از سرویس ها

 پیشنهاد های زیر صرفا بر اساس تجربه ما می باشد و ممکن است با توجه به موضوع صفحه اجتماعی شما مناسب نباشد ، در صورتی که در این موضوع تردید دارید می توانید جهت راهنمایی با کارشناسان ما در تماس باشید !

 

صفحه اجتماعی پیشنهاد ما

پیج اینستاگرام

در صورتی که دارای پیج اینستاگرام هستید و قصد فعالیت گسترده دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که در ابتدا از سرویس فالوور نیمه فعال ایرانی جهت افزایش آمار پیج خود اقدام کنید و پس از آن از سرویس هوشمند اینستاگرام جهت بالابردن ویو ، لایک ها و بازدهی پیج خود اقدام نمایید . همچنین در کنار افزایش فالوور خود نیز می توانید از سرویس های دیگر همانند لایک اینستاگرام ، ویو و ... استفاده نمایید .

کانال تلگرام

در صورتی که دارای کانال تلگرام یا گروه تلگرام هستید جهت افزایش ممبر های خود و همچنین بالابردن بازدهی و ویو کانال خود می توانید در ابتدا در صورتی که واقعی یا آفلاین بودن آن برای شما مهم نیست ابتدا از سرویس ممبر آفلاین جهت افزایش آمار کانال خود اقدام کنید ( در صورتی این موضوع برای شما مهم است که آفلاین نباشد از این مرحله صرف نظر کنید و سراغ ممبر واقعی اجباری بروید ) هم اکنون می توانید از ممبر واقعی اجباری استفاده نمایید که از حجم و سرعت انجام بالایی برخوردار است و پس از آن از سرویس ممبر واقعی اختیاری استفاده نمایید که ویو و بازدهی کانال شما افزایش پیدا کند . همچنین در کنار سرویس های افزایش ممبر می توانید از سرویس های دیگری همانند ویو کانال تلگرام ، تبلیغات گسترده و ... استفاده نمایید .